Effect Artist (VFX)

AT Batfields

Brno, Czech Republic

Jsou vizuálních efekty ve hrách něco, co tě zajímá a rád by ses v tomhle směru více rozvíjel? Jsou hry tvou vášní a celý život toužíš po tom stát se členem vývojářského týmu? Nemusíš odpovídat všem požadavkům, stačí mít chuť a nadšení pro herní vývoj. Pokud je to něco, co Tě zajímá tak neváhej a ozvi se nám!

Pracovní náplň:

  • Vytváření vizuálních efektů v rámci technologie Unreal Engine 5
  • Primárně se bude jednat o výrobu (real-time efekty, sprajty, destrukce, různé typy počasí až po efekty spojené s daným prostředím)
  • Výroba vlastních efektů, textur a materiálů včetně funkcí s tím spojených
  • Konceptualizace, prototypování a vytváření unikátních efektů
  • Dynamické simulace počasí a experimentování se shader efekty
  • Implementace všech efektů do hry a jejich následné ladění
  • Spolupráce s ostatními členy týmu, kooperace s kreativním supervisorem a ostatními grafiky
  • Optimalizace všech efektů a opravy chyb spojených s VFX

Požadujeme:

  • Kreativního člověka s citem pro detail, barvy, nasvícení a kompozici
  • Vášeň pro videohry a vývoj her
  • Osobu se zkušenostmi a přehledem v herním průmyslu v oblasti 3D a 2D grafiky
  • Znalost softwarů pro výrobu textur (příkladem třeba Photoshop)
  • Zkušenost s tvorbou real-time efektů (ideálně Unreal engine anebo Unity engine)
  • Motivaci věci dělat co nejlepší a posouvat VFX v naších hrách na novou úroveň

Výhodou:

  • Zkušenosti v rámci herního anebo multimediálního průmyslu
  • Znalost UE5, případně některých nástrojů (3DMax, Houdini, Blender VFX, Nuke)
  • Znalost skriptovacího rozhraní v editoru Niagara velikým bonusem
  • Zkušenosti s některými nástroji pro sledování a plánování práce (Jira, Trello)
  • Angličtina

Nabízíme:

  • Čas a možnosti naučit se novým technologiím a věcem v technologii UE5
  • Stabilní zázemí v perspektivní a rychle se rozvíjející společnosti
  • Práci v zajímavém prostředí herního průmyslu mezi vývojáři s dlouholetými zkušenostmi
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Práci z domova na HPP nebo ŽL s flexibilní pracovní dobou
  • Zajímavé finanční ohodnocení s výkonnostními bonusy
  • Výhled dlouhodobé spolupráce
  • 23 dní dovolené/rok
  • Nástup možný ihned.

Zašlete nám prosím svůj životopis a ukázky tvorby nebo odkaz na Vaše online portfolio.

Budeme se těšit!

Location
  • Brno, Czech Republic
Type of Contract
  • Full-time
Field
  • Art & Animations